Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení hosté,

na této stránce nám můžete zanechat svůj vzkaz. Za Vaše podněty a připomínky předem děkujeme.

OV KSČM Karviná


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Okrese,nestydíš se?

(Honza, 22. 10. 2012 23:11)

Omlouvám se, ale celý měsíc jsem dělal kolem voleb. Ten Těšín nás mrzí, ale to záleželo právě na vás v Těšíně kdy a kde se budete prezentovat. Okres to za vás dělat nebude. O tom, že to tam neklape, jak by mělo je vydět i v tom, že nedávají do zpravodaje žádné informace a to je škoda.

Re: Re: Okrese,nestydíš se?

(Mudrlant, 23. 10. 2012 17:59)

Nic proti,ale Těšín není jediným místem v okrese Karviná.Jste tu pro příznivce i členy celého okresu,tady by mělo být vidět vše,takový souhrn všech aktivit blízkých i vzdálených.To není jenom o Českém Těšíně.

Omluva.

(Honza, 22. 10. 2012 23:21)

Omlouvám se za ten zpravodaj, ale byla to honička kolem voleb. Vyjde teď v pátek. Moc děkuji za váš zájem. Jelikož patříš mezi nás, tak mi občas pošli nějaké zajímavé informace ať je můžeme zdělit i ostatním. Zároveň děkuji za podporu ve volbách.

Proberte se už,konečně!!!!

(Mudrlant, 19. 10. 2012 18:35)

Chlapi,spíte tam už zimním spánkem?Tož,proberte se,akce nevloženy,Zpravodaj OV nevyšel už od 27.6,nestydíte se?V Havířově už vyšel Zpravodaj č.10,a dost dávno,tam reagují hned na situaci´,krucinál,tak zaberte už.Žádný náznak,že bude o tomto víkendu "bojovat"Miládka Halíková o pozici v Senátu,nic,pusto tady.

Re: Proberte se už,konečně!!!!

(ceslav, 20. 10. 2012 10:26)

Co dodat..... Odpovědi žádné... Píšeme si tady sami sobě. Před volbami mají všichni spoustu řečí o tom jak se zajímají o lidi a hned po volbách o nikom neni ani vidu,ani slechu.Počkejme si na další volby a zase o všech uslyšíme,když se budou ucházet o korýtka....

Re: Proberte se už,konečně!!!!

(ceslav, 20. 10. 2012 10:26)

Co dodat..... Odpovědi žádné... Píšeme si tady sami sobě. Před volbami mají všichni spoustu řečí o tom jak se zajímají o lidi a hned po volbách o nikom neni ani vidu,ani slechu.Počkejme si na další volby a zase o všech uslyšíme,když se budou ucházet o korýtka....

Re: Re: Proberte se už,konečně!!!!

(Mudrlant, 20. 10. 2012 14:54)

No,ale ono totiž ani před volbami do krajského zastupitelstva tady nic moc velká propagace nebyla,skoro nic,řekla bych,a vůbec bych nelhala.Daleko více materiálu k volbám,pozvánek na předvolební akce jsem našla na webových stránkách městských organizací,ale ty nedělá okres,je to ostuda,když nejsou schopni vydat Zpravodaj OV,poslední informace tady byly z konce června,je to ubohost.

Poděkování

(Milada Otáhalová, 14. 10. 2012 10:46)

Vážení spoluobčané!

Ve dnech 12.- 13.10.2012 se uskutečnili volby do krajského zastupitelstva.

Děkuji všem, kteří jste mi dali svůj preferenční hlas ( 1048). Nicméně toto množství nestačilo na úspěch z mé výchozí pozice na kandidátní listině a zastupitelkou jsem se nestala.

Přesto si Vašich preferenčních hlasů nesmírně vážím a slibuji, že i nadále budu v rámci svých možností pracovat ve prospěch nás obyčejných občanů!Milada Otáhalová

Re: Poděkování

(Mudrlant, 14. 10. 2012 16:52)

Miladko,ode mě a mého manžela jsi preferenční hlas dostala.Nu což,nevadí,však to "natřeš"zase v dalších volbách,i kdyby to byly jen volby do městského zastupitelstva.A,dle Tvého mládí,bude ještě voleb mnoho.

Zlatí Komuniste

(Vlastimil Vácha , 6. 10. 2012 9:38)

http://www.facebook.com/groups/Zlatikomuniste/

Re: Zlatí Komuniste

(Mudrlant, 6. 10. 2012 12:21)

Jo,jo,"zlatí komunisté" se nese z úst lidí,to je pravda,stále více a více je to slýchávat.Najednou si začínají vzpomínat,jakpak to chodívalo před rokem 1989,že to nebylo až tak děsivé,jak se jim snaží namluvit plamennými řečmi lídři z ODSky či TOPky a jiných modravých stran.Ale,málo se činí naši na okresním výboru,nálo jsou vidět.Nedostatek nových informací přímo z okresu,neprůbojnost při propagaci,vázne spolupráce s městskými výbory,zdá se.

A,jaké budou další akce a akcičky pro lidičky?

(Mudrlant, 9. 9. 2012 14:53)

Henryku,zdravím při neděli.Stálo by za pokus vložit akci havířovských členů KSČM na začátku října na stránky OV.Už jsem se dnes koukala,co "pod pokličkou vaří"MěV Havířov na říjen.

Re: A,jaké budou další akce a akcičky pro lidičky?

(Henryk Małysz, 9. 9. 2012 23:49)

Zdravím,
jakmile mi OV Karviná zašle materiál ke zveřejnění, dám jej na stránky. Nemám oprávnění vkládat na stránky co se mi zlíbí, jen to, co obdržím z OV.

Re: Re: A,jaké budou další akce a akcičky pro lidičky?

(Mudrlant, 12. 9. 2012 8:35)

Henryku,tak to je jen ke škodě věci,
že velmi dobrý webmaster nemůže včas reagovat,že musí čekat na zaslání seznamu z OV toho,co může dát na webovky.

Re: Re: Re: A,jaké budou další akce a akcičky pro lidičky?

(Henryk Małysz, 12. 9. 2012 23:51)

Dnes jsem přidal do rubriky "Zveme Vás na akce" pozvánku ke stažení na setkání s Vladimírem Remkem, kterou jsem obdržel od místopředsedy OV.

Re: Re: Re: Re: A,jaké budou další akce a akcičky pro lidičky?

(Mudrlant, 15. 9. 2012 9:17)

Henryku,už jsem se koukla,ale má to jednu velikou,a dost podstatnou chybu, a tím je čas konání akce.Co to ty naše organizátory napdalo,dát akci na dobu 11-14 hodin,to je naprostý diletantismus.Na jedné straně se hovoří,že na našich akcích je nějak málo vidět mladších lidí,no a nyní tak "dobře"zvolená doba akce.

Re: Re: Re: Re: Re: A,jaké budou další akce a akcičky pro lidičky?

(Charvát, 19. 9. 2012 15:23)

Dobrý den. Když si dobře přečtete tuto pozvánku, tak se dozvíte, že tato předvolební akce se koná od 11:00 v ulicích Bohumína a od 14:00 je mítink v centru Bohumína. Tedy ne mezi 11-14 hod. Na vysvětlení. Konají se rovněž další akce. Jakmile obdržím od MěV přesné informace, tak je pověsíme na tyto stránky. Přeji krásný den a udělejme všichni vše pro naše vítězství ve volbách do MSK i do Senátu obvod č. 74.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: A,jaké budou další akce a akcičky pro lidičky?

(Mudrlant, 23. 9. 2012 14:19)

Honzo,chabá výmluva,řekla bych.Vy se chlapi vůbec nesnažíte,pročpak jste kupř.nedali na web okres.výboru po pozvánek na akci připravované věci v Havířově?Nevykládejte mi tady,že předsedové jednotlivých městských výborů nehlásí akce minimálně měsíc dopředu.Hlásí je,zvou Vás na akce coby zástupce okresu.Někde nám tady skřípe,a dost silně,propagace akcí a akciček,přitom stačí tak málo.Dát to kupř.na web,nic víc,nic složitého.Proč by se nedalo otevřít okénko Zveme Vás na akce,no a tam najdu lehce všechny připravované akce,tak "surfuji" po odkazech na jednotlivé městské výbory.Pročpak do kupř.Fotoalbumu nedáte nějaké další nové fotky,ještě tu nevidím další číslo Zpravodaje OV,a to už máme cca 3 týdny před volbami do krajského zastupitelstva.Na co se zas čeká?

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A,jaké budou další akce a akcičky pro lidičky?

(Mudrlant, 25. 9. 2012 18:07)

A,jde to,jak se chce.Koukám,užje tam vsunuta akce z Havířova.Dobré místo,dobrý čas,ani ten případný deštík nás určitě nerozpustí.

Kdypak vyjde další Zpravodaj -

(Mudrlant, 19. 9. 2012 10:44)

Zdravím při tom pošmournu na obloze.Tak,kdypak nám zase vyjde další číslo Zpravodaje OV ?Copak se nic neděje,nebude dít?Není to na škodu věci,že poslední číslo vyšlo 27.6 ?Blíží se nám říjnové volby do krajských zastupitelstev,a nejen to.Ov,nějak nám tam zaspáváte.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15

následující »