Jdi na obsah Jdi na menu
 


KSČM aktuality

Příspěvky

M. Vostrá: Kde nic není ani čert nebere

24. 6. 2016

V současné době to mají některé domácnosti, a především početnější rodiny docela složité. Rodiče by rádi jeli s dětmi na dovolenou, ale musí šetřit, kde se dá. Metodu rozdělení financí do obálek zná mnoho z nás. Přesto se však při neočekávaném výdaji rodina dostává do problémů.
 

Tisková konference KSČM 31. 5. 2016

24. 6. 2016

V úterý 31. května se od 12.40 hodin koná v novinářském atriu Poslanecké sněmovny PČR (Praha 1, Sněmovní ul. 4) tisková konference.
 

Seznámení čínské vládní organizace s Univerzitou Karlovou

24. 6. 2016

Místopředseda PS PČR a předseda ÚV KSČM JUDr. Vojtěch Filip dnes v Poslanecké sněmovně přijal náměstka ministra lidských zdrojů sociálního zabezpečení Čínské lidové republiky Zhang Jianguo a členy čínské vládní organizace SAFEA. Cílem organizace je zajišťování vysílání čínských odborníků z různých oblastí na krátkodobé pobyty. Předpokladem je registrace u dané instituce. Univerzita Karlova podala přihlášku tento rok.
 

G. Hubáčková: Ministerský horký brambor

24. 6. 2016

Ministryně Marksová se mýlí. Pustila do světa zprávu, že děti v chrastavském ústavu nejsou nebezpečné a nepatří tam. V ústavu šetřil její rezort. Jak dlouho toto šetření trvalo a jaké dokumenty pracovníci ministerstva viděli, již ovšem ministryně nespecifikuje. Třetina chlapců prý může jít rovnou domů.
 

F. Zachariaš: Řešme skutečné problémy

24. 6. 2016

Zprávy, které dostáváme, jsou mnohdy velmi alarmující a trochu nám připadají jako černá kronika. Podle ministra financí Babiše je ohrožen chod Policie ČR. Snad právě proto, aby „zabránil“ kolapsu, zveřejnil Radim Jančura na svých žlutých autobusech mobilní kontakty premiéra Sobotky a ministra Chovance. Člověk by si řekl, jakpak se pan podnikatel k těmto telefonům dostal?
 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4