Jdi na obsah Jdi na menu
 


VIDEO: Miroslav Opálka na téma "Poslání sociální politky"

22. 3. 2013

 

Komise mládeže Moravskoslezského kraje plní plán práce na rok 2013

V rámci plnění plánu práce uspořádala Komise mládeže Moravskoslezského kraje přednášku poslance Parlamentu České republiky RSDr. Miroslava Opálky na téma "Poslání sociální politiky". Akce se uskutečnila v sobotu 16. března 2013 v prostorech Obecního domu Opava.

Po krátkém úvodním projevu předsedy Komise mládeže Ing. Petra Paláčka, ve kterém přivítal členy komise a hosty, začala samotná přednáška.
Během ní za pomoci grafů a moderní techniky soudruh Opálka vysvětlil fungování sociální politiky, fundovaně rozvedl potíže, do kterých se v dnešním globalizovaném světě sociální stát dostává, seznámil posluchače s důvody potíží sociálních systémů a nastínil řešení, která nabízí občanům KSČM.

Po ukončení přednášky následovala diskuze na volné téma, do které se zapojilo několik členů komise a hostů. Zakončení proběhlo v nedaleké pizzerii, kde se pokračovalo v debatě na různá témata. Uspořádáním této přednášky a umístěním video záznamu na své Facebookové stránky splnila Komise mládeže další bod schváleného plánu práce na rok 2013. O nadcházejících činnostech Komise mládeže vás budeme průběžně informovat.
 

Jan Zámarský
 


Odkaz na facebookové stránky:
http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/pages/Levicov%C3%A1-ml%C3%A1de%C5%BE-Ostrava/409144760276