Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení hosté,

na této stránce nám můžete zanechat svůj vzkaz. Za Vaše podněty a připomínky předem děkujeme.

OV KSČM Karviná


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Informace

(Jan Charvát, 24. 7. 2011 18:05)

Je těžké na některé články reagovat. Pokud si ale za tím co píšete stojíte, tak se můžete podepsat svým pravím jménem. Když uvedete rovněž něco o sobě bude to "fér" diskuze. Dík.

ksčm

(anti, 17. 7. 2011 18:32)

ksč=ksčm=nadá=ss=kgb=stb!

Re: ksčm

(inflagranti, 18. 7. 2011 12:13)

ksčm = zdravotnictví zdarma, starost o dělnickou třídu, havíře, zloději a vrazi byli potrestáni, nestála se fronta na práci, za králikárny se platilo 300kč, nyní je to 9 000kč. Měli jsme státní podniky, ve kterých byli zaměstnáni naši občané a za práci dostávali výplatu. Nebudu zde popisovat co se stalo s našimi ve světě známými výrobky a jejich jmény. Ale musím Vám Anti sdělit, že za komunistickou výplatu jsem se najedla, oblékla, každý týden si vyšla do společnosti, zaplatila nájem za králikárnu a ještě ušetřila na dovolenou. Dnes za stejnou práci se z výplaty najím, obléknu a zaplatím králikárnu, na kterou mi soc. úřad doplácí příspěvek na bydlení, protože by mi na to jídlo nezbylo. No a tu dovolenou a vyrazit si někam na večeři si musím odpustit. Takže já kapitalismu nefandím a vím, že nejsem sama.

Poslední vysvětlení

(Janina Želinská - nefalšovaná, 11. 7. 2011 19:56)

Chci se naposledy vyjádřit k tajemnému pisateli,který tady figuruje pod mým jménem. Já Janina Želinská jsem nepsala ani článek ze dne 3.7.2011 v 17,22h a samozřejmě ani článek ze dne 10.7.2011 ve 22,39h.
Opravdu mě uráží takové jednání tajemného hrubiána a jelikož tuším o koho se jedná tak taky vím,že mi nesahá ani po kotníky.
Je smutné,že se tady předvádí jako naprosto smysluzbavený a my mu ještě za všechny ty bláboly a "věcné" připomínky předem děkujeme.
To je poslední vyjádření k těmto výmyslům a k tomuto drzému jednání pisatele. Janina Želinská-nefalšovaná

Re: Poslední vysvětlení

(krteček, 11. 7. 2011 20:59)

Milá Janino.
Opravdu se nemá cenu k něčemu tak stupidnímu dookola vyjadřovat.
Náš pisálek a věčný stěžovatel, který píše pod různými přezdívkami. si pro změnu propůjčil Vaše jméno. Fakt je ten, že nejvíce mu sluší přezdívka Špína. Tu on kolem sebe neustále rozsévá.

PRAVDU JE MOŽNÉ TŘEBA STOKRÁT FALŠOVAT, ALE NELZE JI ZMĚNIT!

(JANA ŽELINSKÁ, 10. 7. 2011 22:39)

KAŽDÝ SOUDNÝ ČLOVĚK MÁ PAMĚTˇ A TAK SI TEDY PAMATUJE NA TO, ŽE KOMUNISTI SVŮJ ZÁKLADNÍ MAJETEK LEHCE NABYLI NEJVĚTŠÍ LOUPEŽÍ STOLETÍ - JAK JINAK NAZVAT "ZNÁRODNĚNÍ". PROSTĚ TEN MAJETEK KOMUNISTI UKRADLI ÚSPĚŠNÝM, KTEŘÍ SE SNAŽILI. k TOMU KOMUNISTI PŘIDALI POZDĚJI TZV. "MĚNOVOU REFORMU", KTEROU NARÁZ OŽEBRAČILI PODSTATNOU ČÁST NÁRODA, ZLIKVIDOVALI ŽIVNOSTNÍKYA MALÉ OBCHODNÍKY. BYLA TO OBROVSKÁ A KOMUNISTY ŘÍZENÁ KRÁDEŽ. kOMUNISTI ZLIKVIDOVALI DROBNÉ ZEMĚDĚLCE. ZLIKVIDOVALI CELÝ STŘEDNÍ STAV! TY ÚSPĚŠNÉ, COBY "TŘÍDNÍ NEPŘÁTELE" POZAVÍRALI NEBO VYHNALI ZE SVÝCH HISTIRICKÝCH DOMOVŮ. kOMUNISTI ZAKAZOVALI PRO NĚ NEPOHODLNÝM LIDEM PRACOVAT VE SVÝCH PROFESÍCH, NUTILI KVALIFIKOVANÉ A VZDĚLANÉ LIDI PRACOVATV PROFESÍCH NEKVALIFIKOVANÝCH A POMOCNÝCH. KOMUNISTI DĚTEM TĚCHTO LIDÍ ODPÍRALI VZDĚLÁNÍ.
LIDÉ, KTEŘÍ REPUBLICE PŘINESLI SVOBODU (TEDY I SAMOTNÝM JIM KOMUNISTŮM!!!!!) A NEJVYŠŠÍ OBĚTI, BYLI KOMUNISTY KRIMINALIZOVÁNI. HRDINY PROTIFAŠISTICKÉHO ODBOJE POPRAVOVALI NEBO ZAVÍRALI DO SVÝCH VĚZENÍ A KONCENTRAČNÍCH TÁBORŮ, KDE BYLI KRUTĚ TÝRÁNI - MNOZÍ NEPŘEŽILI!!! Z UOTSIDERŮ A VRAHŮ KOMUNISTI VYTVOŘILI HRDINY. KOMUNISTI LEŽ NAZÝVALI PRAVDOU A PRAVDU LŽÍ (COŽ ČINÍ DODNES!!!!!). KOMUNISTI LEŽ POVÝŠILI NA HODNOTU NEJVYŠŠÍ. KOMUNISTI LIKVIDOVALI DUCHOVNÍ A VĚŘÍCÍ, ZE ZEME VYŠTVALI DESETITISÍCE LIDÍ. OKUPACI VLASTNÍ ZEMĚ CIZÍ MOCNOSTÍ SCHVALOVALI (A DODNES MNOZÍ KOMUNISTI SCHVALUJÍ) A "MISTRNĚ NAZÝVALI (A DODNES MNOZÍ KOMUNISTI NAZÝVAJÍ) "INTERNACIONÁLNÍ BRATRSKOU POMOCÍ".
KOMUNISTI OBČANŮM SVOJÍ ZEMĚ ZAKAZOVALI SVOBODNĚ SE VYJADŘOVAT A PŘÍPADNÉ JAKÉKOLIV SVOBODNÉ PROJEVY TRESTALI.
KOMUNISTI ZAKAZOVALI SPISOVATELE, ZPĚVÁKY, PÍSNIČKÁŘE A SVOBODNÉ UMĚNÍ VŮBEC. KOMUNISTI URČOVALI, CO KULTURA JE, A CO NENÍ. KOMUNISTI KRIMINALIZOVALI SVOBODNĚ SE VYJADŘUJÍCI OBČANY. KOMUNISTI DOKONCE ZAKAZOVALI A TVRDĚ TRESTALI UCTĚNÍ PAMÁTKY ZESNUTÝCH (PROF.PATOČKA, JAN PALACH, PAVEL WONKA...!!!!!!!!!!!). KOMUNISTI LIDEM, KTEŘÍ CHTĚLI ŽÍT V ZEMÍCH NA ZÁPAD OD NÁS, V ODCHODU BRÁNILI - NA HRANICÍCH JE NECHÁVALI STŘÍLET, JAKO DIVOU ZVĚŘ. DODNES TO NAZÝVAJÍ"OCHRANOU HRANIC LIDOVĚ DEMOKRATICKÉHO STÁTU".
KOMUNISTI ZA SVÉ VLÁDY NIKDY NEPŘIPUSTILIPARLAMENTNÍ DEMOKRACII A PRAVIDELNĚ SE OPAKUJÍCÍ SVOBODNÉ VOLBY! MÍSTO TOHO SI SILOU ZŘÍDILI A DO ÚSTAVY ZAVEDLI INSTITUT "VEDOUCÍ ÚLOHY STRANY" VE STÁTĚ. KOMUNISTI SI ZŘÍDILI OSBROJENOU SLOŽKU (LIDOVÉ MILICE), JEJÍŽ VYTVOŘENÍ ODPOROVALO JAKÝMKOLIV ZÁKONŮM - I TĚCH JEJICH, KOMUNISTICKÝM!!! TATO OZBROJENÁ SLOŽKA SLOUŽILA K OCHRANĚ JEJICH BEZOSTYŠNĚ NAKRADENÝCH MAJETKŮ!
MOCI KOMUNISTŮ BYLY PODŘÍZENA ARMÁDA, POLICIE, SOUDY... ČESKOSLOVENSKO SE STALO ÚPLNÝM VAZALEM SOVĚTSKÉHO SVAZU, SE VŠEMI NEGATIVNÍMI DŮSLEDKY, KTERÉ VŠICHNI POCITˇUJEME JEŠTĚ V SOUČASNOSTI.
DNES SE KOMUNISTI DOVOLÁVAJÍ ZÁRUK PRÁVNÍHO STÁTU, KTERÝ V MINULOSTI ZUŘIVĚ A VELICE ÚSPĚŠNĚ SAMI LIKVIDOVALI.
KOMUNISTI DNES TVRDÍ, ŽE ZA JEJICH VLÁDY SE STALY "NEPRAVOSTI, CHYBY A KŘIVDY" (GREBENÍČEK, FILIP, KOVÁČIK... A DALŠÍ). NE!!! NEBYLY TO NEPRAVOSTI, CHYBY A KŘIVDY...
BYLY TO A DODNES TO JSOU ZLOČINY!!!
ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI!!!
A KOMUNISTI TYTO ZLOČINY DODNES NEDOKÁZALI ANI POJMENOVAT, NATOŽ SE ZA NĚ OMLUVIT!!!!!!!!!! TO JE ZBABĚLOST!!!!!!!!!
KOMUNISTI JSOU A NAVŽDY ZŮSTANOU OSTUDOU TÉTO ZEMĚ!!!!!!!
HISTORIE UKÁZALA, ŽE ŽÁDNÁ ZEMĚ NA SVĚTĚ POD VLÁDOU KOMUNISTŮ NIKDY NEFUNGOVALA A NEFUNGUJE JAKO STÁT NORMÁLNÍ, STÁT PRO PRO SVOBODNÉ, PLNOHODNOTNÉ OBČANY.

Pan Jirka napsal pravdu.

(Janina Želinská, 3. 7. 2011 17:22)

Komunisti spáchali mnoho zločinů proti lidskosti. A tyto zločiny spáchali vlastnímu národu a je pravda, že se za tyto zločiny dosud neomluvili a ani je dodnes nedokázali pojmenovat. Mnozí komunisti tyto zločiny dodnes schvalují. Například napadení a okupaci vlastní země cizí mocností, kterou "mistrně" a lživě nazývali a ještě dnes nazývají "internacionální pomocí". Komunist jsou prý jinou stranou, než ta stará KSČ, tedˇ jsou KSČM a se starou KSČ prý nemají nic společného, krom toho, že jsou její pokračovatelkou. Má to jen jeden háček - členská základna zůstala stejná, takže stejní lidé, stejní zločinci nebo stejní schvalovatelé a obhajovatelé zločinů komunistů. Hanba komunistům! Slušný člověk komunisty opovrhuje!

Re: Pan Jirka napsal pravdu.

(Janina Želinská - nefalšovaná, 8. 7. 2011 22:31)

Jsem ráda,že jsem 3.7.2011 v 17,00 byla v hospodě na pivo.Nevím,proč člověk, který nemá co dělat a píše zde stále své trapné připomínky se nedokáže podepsat svým pravým jménem a podepisuje se jménem jiných členů naši strany. Já se pod svůj příspěvek podepíšu a jestli se to stane ještě jednou tak to budu řešit jinak.My naštěstí víme kdo to je a jeho ubohé pokusy rozbít něco co funguje fakt nemají smysl.
S takovým člověkem jsem se ještě nesetkala,ale jsem ráda,že jsem ho poznala teď a budu si dávat na takové týpky velký pozor v dalším životě.

A soudruh dotkl se nebe...

(Básník Fránˇa., 4. 7. 2011 20:47)

Soudruh se dotkl nebe,
ne proto, že přišel.
Ale, že v roce 50 visel.
Kdo ho tam pověsil?
No to je jistý,
byli to soudruzi, soudruzi jeho, KOMUNISTI!

SKŘÍPOT

(Básník Špína, 3. 7. 2011 20:01)

Krteček se Štikou neměli tušení
někdo jim echo dal, tak byli vzrušeni
Nejde nám o posty, ba ani koryta
jsme lačni věděním, proč strana klopýtá

Něco tu skřípe, to všichni víme
ne všichni však spravit to smíme
Jen zkušený soudruh jistě to svede
jež jeho sláva dotkla se nebe

CO KOMUNISTA, TO ZBABĚLEC!

(Jirka, 1. 7. 2011 21:44)

Komunisti tvrdí, že za jejich vlády se staly nepravosti a chyby... NE!!! Nebyly to nepravosti a chyby! Byly to zločiny proti lidskosti! Zavírání svých odpůrců do vězení ,popravy nevinných, zavírání hrdinů, kteří bojovali proti fašistům (Západní letcí). Hrdiny, kteří přežili fašistické koncentráky komunisti zavírali do koncentráků svých, komunistických, bez soudu. Popravy bez soudů, vraždy lidí, kteří chtěli žit jinde než v ČSSR, násilné vystěhování sedláckých rodů, krádeže majetků živnostníků, krádeže majetků lidí majetných, ... porušování mnoha občanských svobod... To nebyly nepravosti a chyby, ale zločiny proti lidskosti a komunisti dodnes nedokázali tyto zločiny ani pojmenovat, natož se za ně omluvit. To je zbabělost!!! A proto: CO KOMUNISTA, TO ZBABĚLEC!!!!

Re: CO KOMUNISTA, TO ZBABĚLEC!

(Janka, 2. 7. 2011 19:33)

To tady nepíšete nic nového,jenom "omíláte jak kafemlejnek" něco,co se vždy vytáhne na světlo ve chvíli,kdy vládnoucí garnituře teče do bot, a že jim tam valí voda proudem.Proto,proč zase a jednou nevytáhnout zločiny komunismu,to je otřepaná písnička.Proč jsme dosud neslyšeli omluvu katolické církve za pogromy na "čarodějnice"?Tolik lidí dostali na šibenici,tolik chalup nechali spálit ti nejtvrdší z katolíků,jezuité,a nic ,žádnou omluvu nepožadujete,těch zmařených životů si neceníte?Každá doba má své temné stíny,jsou nevratné,ale dá se z nich poučit.A,říkat o komunistech,že jsou zbabělci,to jste "mimo mísu".Možná byste mohl nazvat zbabělcem někoho,kdo se nepřizná k něčemu,co provedl,ale dnešní komunisté projevili odvahu už tím,že se po r.1989 nepřejmenovali,nepřešli do jiných stran,to by jim vůbec neprospělo,naopak by si na ně každý ukazoval,že utíkají ze své strany.Je pravdou,že komunistů nezůstaly statisíce,ale za těch 22 let nevymizeli,jsou parlamentní stranou,drží se.Myslím si,že zbabělci by utekli a neměli by odvahu co čtyři roky ucházet se o hlasy voličů.Co jste dokázal za 22 let od roku 1989 udělat pro společnost,pro obyčejného občana Vy,nepočítaje do toho hromadění osobního majetku?

Re: Re: CO KOMUNISTA, TO ZBABĚLEC!

(Jirka, 3. 7. 2011 16:53)

Soudružko, napsal jsem jen o zločinech, resp. o zlomku zločinů, které komunisti provedli vlastnímu národu. Nic více, nic méně. Napsal jsem pravdu, kterou jste vy komunisti vždy zkreslovali a to činíte dodnes a tato pravda je vám velice nepříjemná. Pravda se nedá změnit, ta se dá jen falšovat a v tom byli a jsou komunisti mistři.

Poslední slova.

(Jirka, 1. 7. 2011 21:26)

Poslední slova českého komunisty Rudolfa Slánského, před tím, než ho čeští komunisti popravili: "JEN MRTVÝ KOMUNISTA NEŠKODÍ".

Proč jste stáhli pozvání na akci

(Janka, 21. 6. 2011 21:49)

Lidičkové,akce se nekoná?Myslím tím avízované setkání 16.7 v Havířově-na Zborůvce,Henryk Malysz to umístil před několika dny na stránku s odkazem-Zveme Vás na akce.Dnes večer se koukám a výsledkem je jen "bílé"místo.Neříkejte mi,že i kdyby tato akce nebyla,že nic nekonáme v regionu,žádný městský výbor nás nikam nepozve?

Re: Proč jste stáhli pozvání na akci

(Henryk Malysz, 22. 6. 2011 10:33)

Děkuji za upozornění,
technický problém v rubruce "Zveme Vás na akce" vyřeším během dnešního dne. Večer to bude v pořádku.

Henryk

Lidský šmejd.

(Jirka, 20. 6. 2011 20:01)

Ten, kdo zamlčuje, zlehčuje nebo popírá zločiny komunistů, které provedli vlastním lidem, vlastnímu národu, je stejný lidský šmejd,jako popírači holokaustu.

Re: Lidský šmejd.

(Janka, 21. 6. 2011 20:44)

Kdo co popírá a zlehčuje?Máme tady přece "vševědoucí"úřad zavilých antikomunistů, ti tady už více jak dvacet let vyšetřují a vyšetřují,dle tisku berou dost značné platy za svou "práci",tož se jich zeptejte,chtějte po nich,aby Vám předložili "účet"své jistě nimravé práce.Ale to je tak,vždy tři roky je klid,pak přijde rok volební,a to se člověk jeden nestačí divit.A zase je klid,opakuje se to v cyklech od roku 199O.A,komunisté se již nesčetněkrát omluvili za nepravosti prováděné v letech před rokem 1989.A,že by se třeba katolická církev omluvila za pálení nebohých lidí na hranicích?To ne,to by je ale vůbec nenapadlo,přece pálení a mučení lidí nic nebylo.Tak jední se musí stále omlouvat a ti druzí né?Současná doba je jakoby stvořená k tomu,aby se honem vytáhly zločiny komunistů,opět je "třeba"postrašit lidičky,protože ti komunisté.toje "přeca verbež".Jeden by se těm snahám zasmál,ale k smíchu to není.

Varování

(neznámý známý, 10. 6. 2011 7:42)

Váš zájem o práci mladých v Havířově potěší určitě všechny Havířovské komunisty.Proč jste jen sledoval jejich práci,proč jste nepomohl, neporadil?I já jsem sledoval práci Evy Václavové, která se velmi angažovala a která byla sammozřejmně na kandidátce do měst.zastupitelstva.Na rozdíl od vámi opěvované M.O. a J.Nováka jí vůbec nešlo o posty,netvářila se a nechovala se jako spasitelka naší strany, které (cituji) chce podat pomocnou ruku, ale brala jako poctu to, že zastupovala KSČM v komisi města a myslím, že se všeobecně počítalo , že bude postupovat výše a že se také ovšem stane členkou strany.Nedocházela na čl.schůze jako inkvizitorka, která si udělá poznámky a pak píše na web.stránky- jako J.N..Vím, že s městkým výborem přestala spolupracovat po roztržce s vámi opěvovanou M.O. Škoda! I vy jste mohl zasáhnout a připomenout její jméno dříve.
Mě osobně M.O. zklamala svým přístupem. Práci v kraj.zastupetelstvu vykonávala poctivě asi ,to si snad vyhodnotí krajská rada jestli byla přínosem je to její pracovní náplň.Jinak ale spoustu věcí nedomyslela .To že je někdo mladý snad neznamená, že ho budeme vynášet do nebes a a že je nedotknutelný protože dokonalý.Ale určitě je třeba se o mladé komunisty zajímat a věnovat jim pozornost, protože stejně jako v jiných stranách na nich závisí naše budoucnost.Takže poučme se , nehádejme se a komunikujme v z á j mu s t r a n y-ne kvůli svému osobnímu prospěchu a nedomnívejme se že jsme bodem vesmíru a jen já mám pravdu a vy ostatní uvidíte!

Re: Varování

(známýneznámý, 20. 6. 2011 9:14)

Mě svým přístupem zklamala E.V. Věčná sympatizantka s vlivnými soudruhy v zádech ( s některým měla údajně víc jak velmi dobrý přátelský vztah), před kterou se z tohoto důvodu klepal celý MěV! Ona sama si byla jistá pozici krajské zastupitelky, leč se tak nestalo. A pokud jste situaci sledoval, tak pravý důvod jistě znáte. Pokud neznáte, napovím Vám - zdatná manipulátorka s. R.T. U R.T.hledejte pravý důvod, pravou roztržku. Roztržka s M.O. byla druhotná a ve své podstatě malicherná.
Nevím, proč bych měl zmiňovat E.V., když již 3 roky nepracuje a do strany také nevstoupila!!!!!!!
A jakou pomoc jste si představoval? Pomoc umlčet je, ať už konečně neotravují a jsou zticha? Možná v roce 2008 pomoc umlčet i E.V.?
Nezlobte se, tam, kde se hází na někoho špína, lopatu nepřidám!!!
Pane Newmane, tak vy jste se přišel omluvit a nabídnout pomoc a oni Vás vyhodili? Váš čin - vystoupení z kandidátky - mající upozornit na praktiky v Ha a zburcovat všechny od obcí, přes okres, kraj až po ÚV byl marnost nad marnost?! Doufám, že už tuto drzost řešíte na vyšších místech! Přeji hodně zdaru Vaší práci!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62

následující »