Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení hosté,

na této stránce nám můžete zanechat svůj vzkaz. Za Vaše podněty a připomínky předem děkujeme.

OV KSČM Karviná


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Varování

(Newman, 10. 6. 2011 9:49)

V něčem máte pravdu, v jiném nikoliv. Mi nejde o konkrétní post, výhodu či osobní prospěch. Jde především o PRAVDU! Ta je v současné době překrucována ve prospěch "mocných." Nem,yslím si, že mám vždy pravdu, ale o té musíme diskutovat. To se v současné době neděje. Možná dopadnu jako Hus, ale pokud mi "údajný" demokratický systém Vaší strany dává možnost se bránit bezpráví, tak podniknu jakékoliv legitimní kroky a vymoženosti jako je i stížnost!

Re: Varování

(Milada Otáhalová, 14. 6. 2011 20:42)

1. To, že mi v okolí straníků stále někdo vnucuje, že mi jde o post ( hlavní aktéři moc dobře vědí, o co jde - ale nápad... jde jim o posty ...se moc dobře hodí pro zametení celé záležitosti pod koberec) MĚ URÁŽÍ!
2. To, že nějaká E.V. údajně kvůli mne přestala pracovat s MěV, je pro mne novinka!!! I já jsem bohužel s některými členy v roztržce, ale to neznamená, že přestanu pracovat. Asi její zájem o stranu nebyl takový, jak navenek prezentovala!
3.Do strany jsem vstoupila v roce 2005. V roce 2006 jsem stejně jako E.V. kandidovala do měst. zastupitelstva ( obě jsme byli na tzv. nevolitelných místech). I já jsem brala a dosud beru práci v komisi jako poctu! ( 2006-2010 - komise Pro partnerské vztahy a regionální spolupráci). Od roku 2005 jsem se také hodně angažovala pro stranu a i nadále se angažuji!!!!!!!
V roce 2007 mě oslovila s. Treichelova a nabídla mi kandidaturu do kraj. zastupitelstva. Já jsem ji přijala ( nikde jsem se sama "necpala") a v roce 2008 jsem byla zvolena krajskou zastupitelkou. Již mnohokrát a na mnoha místech jsem děkovala za preferenční hlasy a dovoluji si zde ještě jednou poděkovat. Nesmírně si toho vážím, je to pro mne velká čest a zároveň zodpovědnost! Tato práce mě baví, rozšiřuje mé obzory, získávám nové zkušenosti a pracuji poctivě! Ještě jednou upřímně děkuji všem za velmi obohacující příležitost a velkou výzvu!!!!
3. Nejsem spasitelka strany a nechci mladé, natož sebe vynášet do nebes! Jen chci, aby strana "pokračovala"!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A o to budu usilovat!!!!!!!!!
A také mám právo nenechat si všechno líbit a nesedět s rukama v klíně!
Věřím, že jednání O NÁS, BEZ NÁS nemá v této straně co dělat!!!!!!!!!
4. Oprávněnou kritiku s pádnými argumenty přijímám. Pokud máte k mé práci nějaké náměty, či připomínky, prosím, kontaktujte mne na Otahalova.Milada@seznam.cz. I kritika je obohacující a ráda na sobě zapracuji!

Pomocná ruka

(Leoš, 19. 6. 2011 14:22)

Tak konečně jsem pochopil Tvou pomocnou ruku, kterou nabízíš hav.komunistům !
Tak Tys odstoupil z hotové kandidátky a zapříčinil tak propad KSČM za ČSSD ! Viz Tvůj článek Pravda 2.
Tak to se vážený sympatizante nedělá. Volební kampaň stojí hromadu času, práce a peněz, které do ní komunisté investují a Ty jim zmaříš vítězství. A pak se divíš.O takového pomocníka by nestála žádná org.A kdoví co z těch tvých stížností a srdceryvných příspěvků je pravda a co výplod tvého raněného ega.Ani se nedivím, že z havíř.organizace nikdo nereagoval na tvé výplody.Škoda ztrácet s Tebou čas.Zkus to jinde.

Re: Pomocná ruka

(Newman, 19. 6. 2011 18:16)

Leoši, Leoši. Je viděť, že jsi vůbec nic nepochopil. Každý ví co stalo, ale nikdo nezkoumá proč se tak stalo. To není dobře. Nadávat jiným z pozice předsedy MěV do hajzlů apod. na půdě MěV.... To se nedělá.

Re: Re: Pomocná ruka

(Leoš, 19. 6. 2011 18:47)

Newmane, Newmane, je vidět, žes nic nepochopil akladeš své osobní možná že oprávněné ukřivdění nad zájem celku.

Re: Re: Re: Pomocná ruka

(Janka, 19. 6. 2011 19:33)

Nic proti,celek je vždy tvořen jednotlivci,ti musí táhnout za jeden provaz v těch podstatných věcech,diskuse je v demokratické společnosti vždy přínosná pro další rozvoj celku.A,zásadně jsem proti jakýmkoliv sprostým slovním výpadům,to se ani nedivím mladému muži Newmanovi,že reagoval,jak reagoval.I já bych se cítila takovým postupem ukřivděná,ty "čachry" na kandidátkách totiž nejsou žádnou utopií,dělaly se mnohokrát,nic dobrého z toho nikdy nevzešlo,jen je z toho plno zlé krve.To škodí komunistické straně,né počin mladého muže Newmana.On svou chybu z "odstoupení"z kandidátky uznal,kdyby tak ale uznali chyby i ti další,to půjde ale těžko,přetěžko.Přeji čerstvý vítr do plachet havířovským komunistům.A,už žádné škorpení.

KSČM a mladí

(Newman, 27. 5. 2011 7:19)

Dobrý den. Dotaz směřují na vedení OV KArviná. Chtěl bych se zeptat, jak je myšleno, že chcete zaujmout (oslovit) mladé lidi aby se zapojili pro stranu? Nejedná se pouze o mediální "kachnu?" Dle opakované zkušenosti je mi známo, že mladé lidi, kteří přišli přidat ruku k dílu, odháníte (a to i opakovaně). Myslíte si, že současní KSČM je demokratická? Vždyť je mladým diktováno kde se mohou a kde se nemohou v ZO zapojit. Nemělo by to býti spíše na jejich rozhodnutí, kde to mají ze svého bydliště blíž? Není přeci důležité, že tam je "někdo" kdo má spolupráci mladých tzv. na "háku" ale že se mladý zapojí ku prospěchu strany. Snad mi někdo "kompetentní" odpoví dřív, než zase za 11 měsíců. Děkuji.

Re: KSČM a mladí

(Jiří Nytra, 27. 5. 2011 9:24)

Vážený pane Newman,

Děkujeme za upřímná slova a příspěvek na stránky OV.
Ceníme si Vašich postřehů a proto bychom Vás chtěli ujistit, že mladým nediktujeme, kde se mohou a kde se nemohou v ZO zapojit, jen vzhledem ke znalosti místních poměrů se snažíme najít nejlepší organizaci, kde by Váš potenciál, snaha přispět a zapojit se do práce ve prospěch KSČM byla náležitě oceněna a byla by Vám poskytnuta maximální podpora.

Můžete se zapojit ve kterékoliv nejbližší základní organizaci KSČM ve svém bydlišti dle vlastního uvážení.

Těšíme se na další spolupráci.

Jiří Nytra
Předseda OV KSČM Karviná

Re: Re: KSČM a mladí

(Newman, 27. 5. 2011 10:34)

Už tomu rozumím. Pokud se někdo třeba rozkrájí, ale jiný to neocení jako dostatečný projev činů správným směrem a neposkytne podporu, je to všechno vniveč! Jinak polemika kde ano a kde ne při jednání padla. Bylo by dobré se poučit z minulých chyb a aslespoň to přiznat.

Re: Re: KSČM a mladí

(Newman, 7. 6. 2011 17:31)

Vaše slovo bylo dnes na schůzi ZO KSČM 61 zneváženo. Sympatizantům je bráněno vybrat si, kde chtějí pomoci!!!

Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Krteček, 8. 6. 2011 21:04)

Drahý Newmane,
kéž by bylo tvoje IQ na stejně vysoké úrovni, jako je tvé ego.
Nesnaž se cpát tam, kde nejsi zván. To dělají jen ubožáci.
Prej jsi včera odešel z jistého aktivu, jako zpráskanej pes. Tak ti třeba :-D. Chytrej by si vzal z toho ponaučení.
Divím se předsedovi OV KSČM Karviná, že s tebou vůbec polemizuje. Předseda by si měl uvědomit, že KSČM potřebuje sice mladé lidi, ale lidi perspektivní, slušné a loajální, kteří budou pro tuto stranu přínosem, né, že ji budou škodit. A myslím, že ty už jsi před volbami této straně uškodil dost. Dnes si všude lidi vybírají. Není totiž dobře brát vše za každou cenu. Nakonec se stejně musí oddělit zrno od plevele. Bylo by smutné, kdyby KSČM brala všechny jen proto, aby měla mladé lidi. Běž a zkoušej si takhle rýpat u ODS nebo ČSSD. Myslím, že by ti ten tvůj tučnej zadek pořádně prohnali. Tak zatím papa, Krteček.

Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Newman, 9. 6. 2011 7:10)

Je docela ubohé schovávat se za Krtečka a hovořit o něčím IQ. S Tebou to taky nebude tak žhavé. Ale jistě jsi podepsal, tak Tě vzali, to chápu. Odešel z aktivu, pravda, ale nemám pocit, že jako zpráskanej pes. Prohrát bitvu neznamená prohrát válku. Uvidíme. Projenáme jimde...

Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Janka, 9. 6. 2011 12:10)

Nevím,zda by bylo vhodné oslovení "chlapi" či "kluci",ale zanechte těch "žabomyších"slovních válek,to je zbytečné.Komunisté mají své řádné schůze a pořádají i tkz.veřejné schůze,kam zvou občany.Je pořádáno bezpočet akcí typu besed,plesů,smažení vaječiny,atd.,co tak zajít na některou z těchto akcí a projevit zájem o práci mezi komunisty?Ono není zvykem,aby mladí měli zájem sami od sebe přijít na řádnou schůzi ZO,možná byli z tohoto zájmu členové ZO 61 trochu nesví,možná trochu vyděšení,hlasování bylo dle mého asi nejregulárnější řešení z této vzniklé "patové" situace.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Newman, 18. 6. 2011 10:53)

Zdravím Vás Janko. Podivné ve věci je, že více než rok jsem docházel na schůze zmíněné ZO i jinde a to bez problémů. Najednou z ničeho nic se to soudruhům a soudružkám v 61 nelíbí! Pokud nebyly a nejsou schůze ZO vyřejné, jak je možné, že jsem v minulosti mohl docházet opakovaně a nikomu to nevadilo? Změnili jste snad stanovy strany? Nebo se v minulosti nejednalo dle stanov? Nebo se stanovy vytáhnou jen tehdy, když se to hodí???

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Janka, 18. 6. 2011 19:04)

Mladý muži,domnívám se,že jsi o něco mladší než moje padesátiletá "postavička".Křivárny se děly,dějí a dít budou,je ke škodě,že to neminulo naši stranu.Mj.jsem Ti odpověděla na mnohé v reakci na Tvůj příspěvek z 15.6,v Havířově se "pralo špinavé prádlo",ale dokud jsi to tady nevypsal,netušila jsem, o co jde.Bylo nám jen tak náznakem řečeno o hašteření a půtkách straníků v Havířově,nic konkrétního,to možná byla škoda.Má se říci vše a jasným hlasem,předejde se dohadům.Já bych se coby komunista neuzavírala do své členské schůze,přece tam neprojednáváme žádné zlotřilosti,abych tam nemohla pozvat sympatizanty.Nepoužívám politické fráze,s lidmi vždy hovořím srozumitelně,jejich řečí.Jsme především občany této země,lidmi,musíme žít,učit se a pracovat tak,abychom dokázali pomoci potřebným,dokázali poradit.To je ta nejjasnější a nejprůhlednjěší politika,kterou musí komunisté dělat,politické fráze,stanoviska a různá usmesení ponechme "v šuplíku",lidé chtějí slyšet jasné a stručné formulace.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Newman, 18. 6. 2011 21:56)

Skláním se před Vaší moudrostí. Škoda, že nevedete nějaké ZO v Havířově. Znám kolem taky několik poctivých soudruhů a soudružek, ale to co předvedli v Havířově je nepěkný obraz o straně jako takové. Jinak nejsem zase až takový zelenáč. Mnoho let nás od sebe nedělí.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Janka, 19. 6. 2011 11:26)

Jako správný kantor ,který nemůže žít bez dětí a bez kontaktu s lidičkami,vedu ZO u nás v Těšíně,a to "učitelské",máme takový správný diskusní klub,slezinu děláme cca co dva měsíce.Vždycky se sejdeme v jedné z malých restaurací na ul.Ostravská,při kávě a zákusku probereme všechny palčivé otázky,zjistíme,na co máme sílu,na co né,předám veškeré informace o akcích.Je nás sice velmi málo,ale stačíme si.Na nás jsou pak "nabaleni"naši přátelé,známí,naše rodiny,takže hlasů ve volbách je pak dostatečně, i když zrovna Těšín má nelehkou pozici oproti Havířovu či Karviné,od roku 1990 se tady potýkáme s velmi silnou religiozitou,to nemá žádné městov našem karvinském okrese,Těšín byl vždy "zvláštní",silnou pozici tady měla od počátku roku 1990 pravice,tady se vůbec "nefandilo"levici,poslední roky ale začíná uzší spolupráce s ĆSSD,je dobré neodhánět ji od sebe.Snad se blýská na lepší časy,jen to nezakřiknout.

Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Krteček, 9. 6. 2011 14:18)

Projenáme jimde?
Za co vlastně bojuješ, že chceš vyhrát válku? Trpíš nějakým komplexem méněcennosti, či máš jen potřebu se zviditelnit? Tvá pomoc straně spočívá v tom, že neustále napadáš její členy včetně předsedy? Nevím o ničem, čím jsi KSČM prospěl. Vím jen o tom, jak jsi ji uškodil. Koukám, že se vyžíváš v psaní stížností. Co kdyby jsi psal raději basničky? - Třeba o lásce?
Krteček

Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Vladek, 9. 6. 2011 14:38)

Někdo se dle Tebe schovává za Krtečka, Ty za Newmana-Cattaniho, že ?
Doufám, že Ti už nikdo nenaletí na Tvou pomocnou ruku, kterou nabízíš.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Básník Špína, 9. 6. 2011 16:15)

KRTEČEK A KALHOTKY

Vylezl na světlo z veliké hromádky
zbabělý hraboš co miloval pohádky
Podepsat nechtěl se, strašně se bál
zadeček stáhnutý, co bude dál

Silná on slova, ty věru zná
kdepak však on své kalhotky má
Ony jsou špinavé, ach o běda
vzadu mu převládá skvrna hnědá


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62

následující »