Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení hosté,

na této stránce nám můžete zanechat svůj vzkaz. Za Vaše podněty a připomínky předem děkujeme.

OV KSČM Karviná


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Henryk Małysz, 10. 6. 2011 9:59)

Po dlouhé době jsem se při čtení komentářů v této rubrice od srdce zasmál :-D Básnička KRTEČEK A KALHOTKY je opravdu vtipná :-D Básník zaslouží pochvalu :-D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Básník Špína, 10. 6. 2011 10:24)

Ano, jenže zbytek není k smíchu, ale k pláči. Alespoň to trošičku odlehčilo atmosféru.

Pro ty, co chtějí slyšet pravdu 1)

(Newman, 15. 6. 2011 21:30)

Vážené soudružky, soudruzi, dámy a pánové,

z důvodu, že ve věci tzv. „havířovské bouře“ bylo účelově vytvořeno několik lží, které měly za úkol zdiskreditovat mladé soudruhy a sympatizanty v očích starších soudruhů a vnutit jim nepravdivý obraz o mladých, že jim jde jen o posty a koryta, jsem se rozhodl bez obalu vylíčit celý příběh.
Jsem dlouholetý sympatizant a volič KSČM, člen Komise mládeže Moravskoslezského kraje a Levicové mládeže Karviná. Aktivně se zúčastňuji seminářů pořádaných KM, zúčastnil jsem se setkání se s. Filipem v Ostravě, podpory s. Bc. Kateřiny Konečné na Otázkách Václava Moravce před volbami do Parlamentu ČR. Pravidelně se zúčastňuji akcí pořádaných KSČM jako oslav 1. máje, smažení vaječiny, Společensko – sportovně – přátelského setkání na Těrlické přehradě a v minulosti jsem docházel na členské schůze dvou ZO KSČM. Pomáhal jsem obnovovat Komisi mládeže v Havířově. V loňských komunálních volbách jsem se odhodlal k dalšímu kroku a kandidoval za KSČM v komunálních volbách v Havířově.
Fakt, že jsem se vůbec dostal na kandidátní listinu KSČM, jsem považoval za veliký úspěch a byl jsem na něj právem hrdý. Pořadí pro mne nebylo až tak důležité. Malé zklamání se však dostavilo, když byla zveřejněna kandidátka a zde se ukázalo, že starší soudruzi se sami sebe navolili na volitelná místa. Při vší úctě k dlouholetým a zasloužilým soudruhům si myslím, že jsem správně pochopil potřebu „mladé krve“ v KSČM, kdy je nám stále předhazováno, že strana vymírá. Že je kandidátka hotovou věcí a žádné změny nejsou již možné, nám bylo zcela jasné. Nešlo o nějaký skok v pořadí, jen jsme chtěli slyšet odpovědi, KDO, JAK a PROČ sestavil kandidátku TAKHLE.
Z tohoto důvodu jsme se společně se s. Otáhalovou ze ZO KSČM 61 – Havířov (nikoliv přes média, ale v kruhu strany) obrátili písemně na MěV KSČM Havířov – někteří možná slyšeli: tzv. „havířovská bouře.“ Odpověď jsme čekali taktéž písemnou formou, kdy však ve lhůtě 30 dní jsme žádnou nedostali. Následně jsme byli předvoláni na koberec na MěV, kde proběhlo (a zde, v tomto okamžiku jsem dlouho, dlouho vážil svá slova) obrazně řečeno proběhlo nakopání do zadku.
Chování v tu dobu zastupujícího předsedy MěV Havířov s. Kronenberga bylo nemístné a povýšenecké. Komise mládeže byla nazvána, cituji: „hospodskými flákači!“ Dále nám bylo vysvětleno, že jsme cituji: „hajzli, kteří ještě nic nedokázali a že máme pouze sedět v koutě a držet huby!“ Toto chování vede k odlivu nejen sympatizantů, ale i mladí členové KSČM uvažovali o vystoupení ze strany!

VAROVANI

(ceslav, 14. 6. 2011 19:47)

Mozna ano,ale mohl by jste napsat aspon nejaky priklad proc!!!!!
Tohle jsou super stranky.Kdokoli cokoli napise a ty se ,,soudruhu" bran jak umis!!!!!
p.Newman obdivuji co pisete-oni vas ze strany vyhodi--verte mi!!!!
Jak jsem psal,nemaj radi PRAVDOMLUVNE lidi :-(

KSČM a mladí

(ceslav, 14. 6. 2011 19:40)

Ano zrejme nejsi vhodny kandidat!!!! Nejsi zticha !!! Chces informace !!!!! Dodrzovat stanovy !!!!! Poukazes na prestarle korytare,kteri se NIKDY svych postu nevzdaji !!!!!! A kdyz ano,tak dosadi sve zname !!!! Z toho vychazeji vsechny media a oznacuji dle pravdy KSCM jako stranu pred vymrenim duchodcu a tim pak i zanikem strany!!!!!
Jestli porad budete pomlouvat a odstrkavat sve mlade ,kterych mame alarmujicne malo,tak k nam nikdo neprijde!!!! Nebo ano,ale jsou to vase dcery,synove, vnuci,vnucky,znami,pratele,kteri budou zticha a muzou to byt i vecni sympatizanti a maji cesticku ke korytku vydlazdenou.

Tak teda VY STRANICI: nesedte v papucich ve svych 70 letech doma,ale budte dozivotne na svych postech a s vami pohrbime i nasi ,,vasi " stranu.....
Velmi rad si prectu,pripadne prodiskutuji vase nazory.
Ale predpokladam,ze me tady pomluvite,bez soudu odsoudite a oznacite za skudce strany a at se to moc nerozsiruje,tak mozna ani neodepisete.....
S nadeji ,ze nevyhynem,se loucim s pozdravem Čest práci.

Varování

(Štika, 9. 6. 2011 14:44)

Dejte si všichni pozor na tohoto týpka-Newmana či ,Cattaniho -nedá se od něho čekat nic dobrého, spíš naopak.

Re: Varování

(Občan, 9. 6. 2011 16:24)

Můžete být konkrétní, nebo jen vaříte z vody?

Re: Re: Varování-Občan

( Štika, 10. 6. 2011 8:45)

Z vody se těžko vaří.

Re: Re: Re: Varování-Občan

(Občan, 10. 6. 2011 8:56)

Bez vody nejde vařit. Třeba polévku bez vody neuděláte :-(

Re: Varování

(známýneznámý, 10. 6. 2011 1:13)

Vážení! Jsem již 65 letý soudruh a přesto mi to nedá, abych se nevyjádřil. Sledují mladé v Havířově od revoluce, nejdříve nic moc, kolem roku 2004 se to začalo nějak formovat, pak zase né. A tehda mě zaujala kauza jisté sympatizantky Evy Václavové. Kupodivu její kauza mi připadá tak nějak podobná ( pozor, ne zcela stejná) jako u pana Newmana. Jak začala první zmínka o tzv. Havířovské bouři, začal jsem celou kauzu sledovat. A hle! Opravdu jsou mladí členové strany a sympatizanti hospodskými povaleči jen proto, že se scházejí v restauračních zařízeních? Na MěV není místo a ani klíče nedostanou? Opravdu se práce v komisích či výborech nehodnotí a nikoho nezajímá, jde pouze o účast? Opravdu mladé dělíme na pracující ( v komisích mladých, předvolebních kampaních, kladení věnců, účast na akcích pořádaných MěV, demonstrující v Praze atp. a na ty s titulem, vstoupivších do strany účelově před volbami?
Proč se s. Otáhalovou jako s jedinou kandidátkou nebyl veden osobní pohovor a s ostatními 42 kandidáty ano? Byla snad tato soudružka diskriminována kvůli těhotenství?
Nesouhlasím s tím, co pán Newman udělal nakonec, přesto dokážu pochopit, že chtěl ukázat na nezájem, nesouhlas a nejednání s ním, byť poněkud nešťastným způsobem. Téměř po roce shledávám, že i tento čin byl marný.
Jen by mne zajímalo vážení mladí, proč nehlásáte i svou verzi? Proč jste se smířili s tím, že vám jde jen o posty a celou záležitost jste opět nechali zamést pod koberec?
Pane Newman, když už jste zašel do takového extrému, řvěte, bojujte, bijte se za svou pravdu a dotáhněte to!
Paní Otáhalová, před Vámi se hluboce skláním. Vaší práci sleduji a sledoval jsem ji i před tím, než jste se stala zastupitelkou MSK. Vždy jste pracovala poctivě a to i jako nastávající maminka! Stresové situace a neustálé dohadování pro Vás v době těhotenství muselo být vyčerpávající, nevhodné pro Vás i pro Vaše dítě. Je obdivuhodné, jak jste se téměř okamžitě vrátila k práci a jsou za Vámi vidět výsledky. A i teď jako mladá maminka to určitě nemáte lehké.
Doporučil bych vám totéž co panu Newmanovi, i když chápu, že pro Vás z pozice krajské zastupitelky není možné některé věci realizovat či uskutečnit.
Nevím, zda budete či nebude v příštím roce kandidovat do krajského zastupitelstva, ale věřte, že mou podporu máte!
Pro ostatní mladé a pro ty, co teprve sympatizují či vstoupí! Nebojte se, ptejte se, dychtěte po informacích, stůjte si za svou pravdou a nenechte se využívat, nenechte sebou manipulovat! Pracujte a chlubte se svou prací. Nebuďte zbytečně skromní! Nenechte se utlačit! A Pamatujte!
Ryba, která plave po proudu, je mrtvá ryba!

Re: Re: Varování

(Newman, 10. 6. 2011 9:56)

Děkuji za Vaši podporu, které si nesmírně vážím. Rovněž si vážím i Vás, kdy v této době je ještě někdo kdo má rozum. Musím přiznat, že jsem podporu nečekal a už vůbec ne od člověka staršího data narození. Měl jsem za to, že stranická masáž byla v mém případě maximálně důkladná a účinná. Moje srdíčko stále bije nalevo a tímto iplusem, který přisěl v pravou chvíli mne opět posílil! Děkuji, že nyní už vím, že můj boj má smysl. Děkuji Vám. Newman

Re: Re: Varování

(Milada Otáhalová, 14. 6. 2011 18:25)

Dobrý den!
Vážený pane, děkuji Vám za uznání a pochopení, moc si toho vážím!!!!!!
Podotýkám, že v tomhletom případě NIKDY O POST NEŠLO A NEJDE!!!!!!!!!!
Pokud máte zájem o diskusi, prosím kontaktujte mne na Otahalova.Milada@seznam.cz

Funkcionářům okresního výboru

(Janka, 9. 6. 2011 18:59)

Tak nevím,my si,asi,nerozumíme.Henryk Malysz mi tady před několika dny odpověděl,že pokud mu dáte podnět,údaje jakékoliv chystané akci,okamžitě to umístí na okresní web,ale,jak tak koukám na stránku"ZvemeVás na akce",kde nic,tu nic.Ale,to je zvláštní,na webu kraj.zastupitelů za kom.stranu je kupř.už dnes k přečtení chystaná akce havířovských i těšínských komunistů 16.7 v Havířově -Zborůvce.Tož,tak kde vázne ta komunikace?Proč mnou navržená stránka,kde bude možno se dočíst o mnoha malých i velkých akcích ZO ,měst.výborů i okresního,nadále "zeje"prázdnotou?Henryk Malysz jen čeká.kdo mu napíše o připravované akci,i kdyby měla mít jen obecní dosah-

Re: Funkcionářům okresního výboru

(Henryk Małysz, 10. 6. 2011 9:39)

Prosím o zasílání Vašich pozvánek na akci na emailovou adresu Okresního výboru KSČM Karviná ov.karvina@kscm.cz nebo místopředsedovi na email honza.charvat@centrum.cz.
Bez jejich pokynů svévolně na okresní stránky si dávat co kde najdu opravu nemohu, takovou činnost si můžu dovolit na stránkách ZO KSČM Horní Suchá, nikoliv však na oficiálních stránkách okresního výboru. Jakmile mi z OV dorazí výzva na můj email s podklady na umístění na stránky OV ujišťují Vás, že je tam ihned umístím. Taky mi záleží na tom, aby www.ovkscmkarvina.cz byly aktuální. Je to i moje vizitka. Děkuji na pochopení.
Henryk Małysz

boj o posty

(Newman, 10. 6. 2011 9:03)

Já jsem již před volbami ukázel, že mi nejde o posty a odstoupil. Kdyby mi šlo o post, to bych těžku udělal.

Newman

(Krteček, 9. 6. 2011 17:10)

No vidíš, to ti pásne. Je to roztomilé a úsměvné. Tím nikomu neublížíš.
Píš básničky a politiku nech na lidech, kteří ji rozumí.
Krteček

Chlapi,už toho nechte

(Janka, 9. 6. 2011 15:04)

Je vidět,že moderní doba nám sebou přinesla možnost velmi rychlého spojení se světem lidově řečeno.A je jen dobře,že počítače jsou už v mnoha rodinách.Poslední dobou vidím,že je často navštěvována tato rubrika"Napište nám" na web.stránkách okres.výboru kom.strany.Ale,chlapi,nechte těch štěpačných řečí,toho celkem zbytečného "navážení se " navzájem do sebe,to nikam nevede.Půtky a rozbroje ještě nikoho nikdy nesjednotily,spíše naopak.

IX.Společensko-sportovní setkání

(Milada.O, 7. 6. 2011 22:39)

MěV KSČM Č. Těšín, Třinec a Havířov Vás srdečně zvou na
IX.SPOLEČENSKO-SPORTOVNÍ SETKÁNÍ
dne 16. 7. 2011 od 14:00 hod,
do areálu PZKO Na Zborůvce v Havířově-Bludovicích.
Vstup zdarma.
Hudební vystoupení: Iveta a Jarek
Soutěže: kuželky, šipky, přetahování lanem atd.
Jízda na ponících pro děti.
Občerstvení zajištěno!

RSDr. Nytra vs. ZO KSČM 61 Havířov

(Newman, 7. 6. 2011 17:28)

Do dnešního dne jsem měl. S. Nytru za čestného muže. Pokud předseda OV KSČM odpoví, že schůze ZO KSČM jsou veřejné, že je každý vítán, mělo by to být slovem muže a mělo by platit. Na těchto stránkách viz. příspěvek „mladí“ bylo napsáno: „ Můžete se zapojit ve kterékoliv nejbližší základní organizaci KSČM ve svém bydlišti dle vlastního uvážení.“
Dnešního dne jsem opět přišel podat pomocnou ruku ku prospěchu straně a zúčastnil jsem se „Vámi deklarované veřejné schůze ZO KSČM 61.“ Moje přítomnost přes mojí veškerou snahu pomoci však byla pro soudruhy nepředstavitelný problém. Bylo hlasováno o mém setrvání na schůzi, kdy z 20 členů ZO 61 bylo přítomno 10 členů a delegován s. Popowycz. Hlasování skončilo poměrem 7:1 v můj neprospěch.
Opět se tedy ptám: jsou schůze ZO KSČM veřejné a zda máte o mladé sympatizanty, kteří chtějí pomoci straně, zájem???

A zase ještě jednou "k akcím"

(Janka, 3. 6. 2011 10:51)

Tak nevím,někde vázne předávání informací.Je to sice jen jedna akce,ale vím o vaječině těšínských komunistů 11.6 v Těšíně-Mostech od 14.OO.Mají to sice na svých webových stránkách,ale přece by něbylo na škodu dát to i na stránky okresní.A takových akcí je určitě víc.Lidé se naučili "surfovat" po internetu,je to způsob rychlé propagace.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62

následující »