Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení hosté,

na této stránce nám můžete zanechat svůj vzkaz. Za Vaše podněty a připomínky předem děkujeme.

OV KSČM Karviná


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: OV

(Janka, 20. 9. 2011 23:13)

Dobré,možná i trefné.Má to ale jednu chybičku,mohl by se básník podepsat,když vytvořil tak hezké dílko.Co tak být stejně hrdý jak býval slavný český tvůrce epigramů,Karel Havlíček Borovský?

Kdypak vyjde další Zpravodaj -

(Janka, 13. 9. 2011 19:25)

Zdravím,a mám otázečku,jakpak si stojíme s vytisknutím dalšího Zpravodaje.Nezdá se Vám,že od 26.5 už "uteklo"více vody v řece ?Přece jen tam člověk někdy nahlédl,je tam itinerář akcí,to není špatné.Na webových stránkách Vám zpravodaj končí také 26.5.Chce to trocha inovace.

Poděkování

(Janka, 10. 9. 2011 9:55)

Henryku,děkuji za snahu a rychlost.

Re: Poděkování

(Henryk, 10. 9. 2011 13:26)

Není zač :-)), je to součást mé stranické práce :-))

Dotaz

(Newman, 4. 9. 2011 12:34)

Dobrý den. V úvodu svých stránek se honosíte, že OV KSČM Karviná "úzce spolupracuje se Zájmovou skupinou mladých." Chtěl bych se zeptat, zda jste schopni to nějak blíže vysvětlit v čem spočívá tato úzká spolupráce. Je mi totiž známo, že tato Zájmová skupina vznikla z donucení ke konci roku 2010 a poté se sešla pouze jednou v lednu 2011. Tato skupina (díky Vašemu laxnímu přístupu) byla od samého počátku zřízena pouze k tomu, aby diskreditovala mladé, že nemají zájem nic dělat. To však není pravda.

Fér diskuze?

(Newman, 27. 8. 2011 9:18)

Při vší uctě s. Charváte, kterou k Vám osobně chovám Vám musím oponovat. S vedením OV Karviná to nebude NIKDY fér diskuze! Mám pocit, že někteří (on bude vědět) neznají význam slova "fér."
Pokud nemyslí svá slova vážně, neměl by je říkat nahlas! Časem všechno "vyšumí." To je pravda. Otázkou však zůstává, jak dlouho, kde a jak moc to bude šumět.
Vám osobně a Vaší Hornosušské organizaci přeji z celého srdce mnoho úspěchů na bitevním poli a mnoho krásných chvil se svými straníky a sympatizanty. Mnozí by se od Vás mohli (měli) učit!!!

Aktuálně z našeho okresu

(Jiří Nytra, 16. 8. 2011 14:21)

Dramatický vývoj ekonomické, sociální a politické situace v ČR po volbách do PS PČR na jaře 2010, arogantní, nekompetentní a protilidová politika pravicové vládní koalice ODS, TOP 09 a VV, stupňující se nespokojenost a protesty převážné části obyvatel proti tzv. „reformním opatřením vlády“ v jednotlivých oblastech života společnosti – to vše vyvolává naléhavou potřebu využít zvýšené aktivity členů naší strany společně se všemi občany, kterým záleží na budoucnosti v našem státě.
Hledejme cesty, jak se spojit a né kopat zákopy ve vztazích a hledat problémy tam, kde už řešení proběhlo.
Chtěl bych Vás požádat,abychom tyto stránky využili k hledání cest, jak se společně účinně bránit vůči tomu, co se na nás valí.
Od příštího měsíce - září 2011 budou u nás probíhat výroční jednání, které využijme pro co nejširší diskusi a nalézáni cest, jak spojit úsilí nášich členů s lidmi, které živí poctivá práce.
Chci Vás zároveň pozvat na společné setkání s našimi Slovenskými přáteli do Frýdlantu n./O. dne 27.8.2011 od 12.00 hod. kde si každý najde svou oblíbenou muziku.
Na společná setkání a úsilí se úpřimně těší
Jiří Nytra - předseda OV KSČM Karviná

Re: Aktuálně z našeho okresu

(Newman, 27. 8. 2011 9:11)

Docela nic neříkající kecy. Chtělo by to spíše nějaký čin, než planá slova. Pokud ne čin, alespoň dodržet chlapské slovo. To se ale v této společnosti už asi nenosí.

Okurková sezóna

(Pepa, 9. 8. 2011 16:23)

??? co nového na okrese ?

Informace

(Jan Charvát, 24. 7. 2011 18:05)

Je těžké na některé články reagovat. Pokud si ale za tím co píšete stojíte, tak se můžete podepsat svým pravím jménem. Když uvedete rovněž něco o sobě bude to "fér" diskuze. Dík.

ksčm

(anti, 17. 7. 2011 18:32)

ksč=ksčm=nadá=ss=kgb=stb!

Re: ksčm

(inflagranti, 18. 7. 2011 12:13)

ksčm = zdravotnictví zdarma, starost o dělnickou třídu, havíře, zloději a vrazi byli potrestáni, nestála se fronta na práci, za králikárny se platilo 300kč, nyní je to 9 000kč. Měli jsme státní podniky, ve kterých byli zaměstnáni naši občané a za práci dostávali výplatu. Nebudu zde popisovat co se stalo s našimi ve světě známými výrobky a jejich jmény. Ale musím Vám Anti sdělit, že za komunistickou výplatu jsem se najedla, oblékla, každý týden si vyšla do společnosti, zaplatila nájem za králikárnu a ještě ušetřila na dovolenou. Dnes za stejnou práci se z výplaty najím, obléknu a zaplatím králikárnu, na kterou mi soc. úřad doplácí příspěvek na bydlení, protože by mi na to jídlo nezbylo. No a tu dovolenou a vyrazit si někam na večeři si musím odpustit. Takže já kapitalismu nefandím a vím, že nejsem sama.

Poslední vysvětlení

(Janina Želinská - nefalšovaná, 11. 7. 2011 19:56)

Chci se naposledy vyjádřit k tajemnému pisateli,který tady figuruje pod mým jménem. Já Janina Želinská jsem nepsala ani článek ze dne 3.7.2011 v 17,22h a samozřejmě ani článek ze dne 10.7.2011 ve 22,39h.
Opravdu mě uráží takové jednání tajemného hrubiána a jelikož tuším o koho se jedná tak taky vím,že mi nesahá ani po kotníky.
Je smutné,že se tady předvádí jako naprosto smysluzbavený a my mu ještě za všechny ty bláboly a "věcné" připomínky předem děkujeme.
To je poslední vyjádření k těmto výmyslům a k tomuto drzému jednání pisatele. Janina Želinská-nefalšovaná

Re: Poslední vysvětlení

(krteček, 11. 7. 2011 20:59)

Milá Janino.
Opravdu se nemá cenu k něčemu tak stupidnímu dookola vyjadřovat.
Náš pisálek a věčný stěžovatel, který píše pod různými přezdívkami. si pro změnu propůjčil Vaše jméno. Fakt je ten, že nejvíce mu sluší přezdívka Špína. Tu on kolem sebe neustále rozsévá.

PRAVDU JE MOŽNÉ TŘEBA STOKRÁT FALŠOVAT, ALE NELZE JI ZMĚNIT!

(JANA ŽELINSKÁ, 10. 7. 2011 22:39)

KAŽDÝ SOUDNÝ ČLOVĚK MÁ PAMĚTˇ A TAK SI TEDY PAMATUJE NA TO, ŽE KOMUNISTI SVŮJ ZÁKLADNÍ MAJETEK LEHCE NABYLI NEJVĚTŠÍ LOUPEŽÍ STOLETÍ - JAK JINAK NAZVAT "ZNÁRODNĚNÍ". PROSTĚ TEN MAJETEK KOMUNISTI UKRADLI ÚSPĚŠNÝM, KTEŘÍ SE SNAŽILI. k TOMU KOMUNISTI PŘIDALI POZDĚJI TZV. "MĚNOVOU REFORMU", KTEROU NARÁZ OŽEBRAČILI PODSTATNOU ČÁST NÁRODA, ZLIKVIDOVALI ŽIVNOSTNÍKYA MALÉ OBCHODNÍKY. BYLA TO OBROVSKÁ A KOMUNISTY ŘÍZENÁ KRÁDEŽ. kOMUNISTI ZLIKVIDOVALI DROBNÉ ZEMĚDĚLCE. ZLIKVIDOVALI CELÝ STŘEDNÍ STAV! TY ÚSPĚŠNÉ, COBY "TŘÍDNÍ NEPŘÁTELE" POZAVÍRALI NEBO VYHNALI ZE SVÝCH HISTIRICKÝCH DOMOVŮ. kOMUNISTI ZAKAZOVALI PRO NĚ NEPOHODLNÝM LIDEM PRACOVAT VE SVÝCH PROFESÍCH, NUTILI KVALIFIKOVANÉ A VZDĚLANÉ LIDI PRACOVATV PROFESÍCH NEKVALIFIKOVANÝCH A POMOCNÝCH. KOMUNISTI DĚTEM TĚCHTO LIDÍ ODPÍRALI VZDĚLÁNÍ.
LIDÉ, KTEŘÍ REPUBLICE PŘINESLI SVOBODU (TEDY I SAMOTNÝM JIM KOMUNISTŮM!!!!!) A NEJVYŠŠÍ OBĚTI, BYLI KOMUNISTY KRIMINALIZOVÁNI. HRDINY PROTIFAŠISTICKÉHO ODBOJE POPRAVOVALI NEBO ZAVÍRALI DO SVÝCH VĚZENÍ A KONCENTRAČNÍCH TÁBORŮ, KDE BYLI KRUTĚ TÝRÁNI - MNOZÍ NEPŘEŽILI!!! Z UOTSIDERŮ A VRAHŮ KOMUNISTI VYTVOŘILI HRDINY. KOMUNISTI LEŽ NAZÝVALI PRAVDOU A PRAVDU LŽÍ (COŽ ČINÍ DODNES!!!!!). KOMUNISTI LEŽ POVÝŠILI NA HODNOTU NEJVYŠŠÍ. KOMUNISTI LIKVIDOVALI DUCHOVNÍ A VĚŘÍCÍ, ZE ZEME VYŠTVALI DESETITISÍCE LIDÍ. OKUPACI VLASTNÍ ZEMĚ CIZÍ MOCNOSTÍ SCHVALOVALI (A DODNES MNOZÍ KOMUNISTI SCHVALUJÍ) A "MISTRNĚ NAZÝVALI (A DODNES MNOZÍ KOMUNISTI NAZÝVAJÍ) "INTERNACIONÁLNÍ BRATRSKOU POMOCÍ".
KOMUNISTI OBČANŮM SVOJÍ ZEMĚ ZAKAZOVALI SVOBODNĚ SE VYJADŘOVAT A PŘÍPADNÉ JAKÉKOLIV SVOBODNÉ PROJEVY TRESTALI.
KOMUNISTI ZAKAZOVALI SPISOVATELE, ZPĚVÁKY, PÍSNIČKÁŘE A SVOBODNÉ UMĚNÍ VŮBEC. KOMUNISTI URČOVALI, CO KULTURA JE, A CO NENÍ. KOMUNISTI KRIMINALIZOVALI SVOBODNĚ SE VYJADŘUJÍCI OBČANY. KOMUNISTI DOKONCE ZAKAZOVALI A TVRDĚ TRESTALI UCTĚNÍ PAMÁTKY ZESNUTÝCH (PROF.PATOČKA, JAN PALACH, PAVEL WONKA...!!!!!!!!!!!). KOMUNISTI LIDEM, KTEŘÍ CHTĚLI ŽÍT V ZEMÍCH NA ZÁPAD OD NÁS, V ODCHODU BRÁNILI - NA HRANICÍCH JE NECHÁVALI STŘÍLET, JAKO DIVOU ZVĚŘ. DODNES TO NAZÝVAJÍ"OCHRANOU HRANIC LIDOVĚ DEMOKRATICKÉHO STÁTU".
KOMUNISTI ZA SVÉ VLÁDY NIKDY NEPŘIPUSTILIPARLAMENTNÍ DEMOKRACII A PRAVIDELNĚ SE OPAKUJÍCÍ SVOBODNÉ VOLBY! MÍSTO TOHO SI SILOU ZŘÍDILI A DO ÚSTAVY ZAVEDLI INSTITUT "VEDOUCÍ ÚLOHY STRANY" VE STÁTĚ. KOMUNISTI SI ZŘÍDILI OSBROJENOU SLOŽKU (LIDOVÉ MILICE), JEJÍŽ VYTVOŘENÍ ODPOROVALO JAKÝMKOLIV ZÁKONŮM - I TĚCH JEJICH, KOMUNISTICKÝM!!! TATO OZBROJENÁ SLOŽKA SLOUŽILA K OCHRANĚ JEJICH BEZOSTYŠNĚ NAKRADENÝCH MAJETKŮ!
MOCI KOMUNISTŮ BYLY PODŘÍZENA ARMÁDA, POLICIE, SOUDY... ČESKOSLOVENSKO SE STALO ÚPLNÝM VAZALEM SOVĚTSKÉHO SVAZU, SE VŠEMI NEGATIVNÍMI DŮSLEDKY, KTERÉ VŠICHNI POCITˇUJEME JEŠTĚ V SOUČASNOSTI.
DNES SE KOMUNISTI DOVOLÁVAJÍ ZÁRUK PRÁVNÍHO STÁTU, KTERÝ V MINULOSTI ZUŘIVĚ A VELICE ÚSPĚŠNĚ SAMI LIKVIDOVALI.
KOMUNISTI DNES TVRDÍ, ŽE ZA JEJICH VLÁDY SE STALY "NEPRAVOSTI, CHYBY A KŘIVDY" (GREBENÍČEK, FILIP, KOVÁČIK... A DALŠÍ). NE!!! NEBYLY TO NEPRAVOSTI, CHYBY A KŘIVDY...
BYLY TO A DODNES TO JSOU ZLOČINY!!!
ZLOČINY PROTI LIDSKOSTI!!!
A KOMUNISTI TYTO ZLOČINY DODNES NEDOKÁZALI ANI POJMENOVAT, NATOŽ SE ZA NĚ OMLUVIT!!!!!!!!!! TO JE ZBABĚLOST!!!!!!!!!
KOMUNISTI JSOU A NAVŽDY ZŮSTANOU OSTUDOU TÉTO ZEMĚ!!!!!!!
HISTORIE UKÁZALA, ŽE ŽÁDNÁ ZEMĚ NA SVĚTĚ POD VLÁDOU KOMUNISTŮ NIKDY NEFUNGOVALA A NEFUNGUJE JAKO STÁT NORMÁLNÍ, STÁT PRO PRO SVOBODNÉ, PLNOHODNOTNÉ OBČANY.

Pan Jirka napsal pravdu.

(Janina Želinská, 3. 7. 2011 17:22)

Komunisti spáchali mnoho zločinů proti lidskosti. A tyto zločiny spáchali vlastnímu národu a je pravda, že se za tyto zločiny dosud neomluvili a ani je dodnes nedokázali pojmenovat. Mnozí komunisti tyto zločiny dodnes schvalují. Například napadení a okupaci vlastní země cizí mocností, kterou "mistrně" a lživě nazývali a ještě dnes nazývají "internacionální pomocí". Komunist jsou prý jinou stranou, než ta stará KSČ, tedˇ jsou KSČM a se starou KSČ prý nemají nic společného, krom toho, že jsou její pokračovatelkou. Má to jen jeden háček - členská základna zůstala stejná, takže stejní lidé, stejní zločinci nebo stejní schvalovatelé a obhajovatelé zločinů komunistů. Hanba komunistům! Slušný člověk komunisty opovrhuje!

Re: Pan Jirka napsal pravdu.

(Janina Želinská - nefalšovaná, 8. 7. 2011 22:31)

Jsem ráda,že jsem 3.7.2011 v 17,00 byla v hospodě na pivo.Nevím,proč člověk, který nemá co dělat a píše zde stále své trapné připomínky se nedokáže podepsat svým pravým jménem a podepisuje se jménem jiných členů naši strany. Já se pod svůj příspěvek podepíšu a jestli se to stane ještě jednou tak to budu řešit jinak.My naštěstí víme kdo to je a jeho ubohé pokusy rozbít něco co funguje fakt nemají smysl.
S takovým člověkem jsem se ještě nesetkala,ale jsem ráda,že jsem ho poznala teď a budu si dávat na takové týpky velký pozor v dalším životě.

A soudruh dotkl se nebe...

(Básník Fránˇa., 4. 7. 2011 20:47)

Soudruh se dotkl nebe,
ne proto, že přišel.
Ale, že v roce 50 visel.
Kdo ho tam pověsil?
No to je jistý,
byli to soudruzi, soudruzi jeho, KOMUNISTI!

SKŘÍPOT

(Básník Špína, 3. 7. 2011 20:01)

Krteček se Štikou neměli tušení
někdo jim echo dal, tak byli vzrušeni
Nejde nám o posty, ba ani koryta
jsme lačni věděním, proč strana klopýtá

Něco tu skřípe, to všichni víme
ne všichni však spravit to smíme
Jen zkušený soudruh jistě to svede
jež jeho sláva dotkla se nebe

CO KOMUNISTA, TO ZBABĚLEC!

(Jirka, 1. 7. 2011 21:44)

Komunisti tvrdí, že za jejich vlády se staly nepravosti a chyby... NE!!! Nebyly to nepravosti a chyby! Byly to zločiny proti lidskosti! Zavírání svých odpůrců do vězení ,popravy nevinných, zavírání hrdinů, kteří bojovali proti fašistům (Západní letcí). Hrdiny, kteří přežili fašistické koncentráky komunisti zavírali do koncentráků svých, komunistických, bez soudu. Popravy bez soudů, vraždy lidí, kteří chtěli žit jinde než v ČSSR, násilné vystěhování sedláckých rodů, krádeže majetků živnostníků, krádeže majetků lidí majetných, ... porušování mnoha občanských svobod... To nebyly nepravosti a chyby, ale zločiny proti lidskosti a komunisti dodnes nedokázali tyto zločiny ani pojmenovat, natož se za ně omluvit. To je zbabělost!!! A proto: CO KOMUNISTA, TO ZBABĚLEC!!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83

následující »