Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vážení hosté,

na této stránce nám můžete zanechat svůj vzkaz. Za Vaše podněty a připomínky předem děkujeme.

OV KSČM Karviná


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Newman, 9. 6. 2011 7:10)

Je docela ubohé schovávat se za Krtečka a hovořit o něčím IQ. S Tebou to taky nebude tak žhavé. Ale jistě jsi podepsal, tak Tě vzali, to chápu. Odešel z aktivu, pravda, ale nemám pocit, že jako zpráskanej pes. Prohrát bitvu neznamená prohrát válku. Uvidíme. Projenáme jimde...

Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Janka, 9. 6. 2011 12:10)

Nevím,zda by bylo vhodné oslovení "chlapi" či "kluci",ale zanechte těch "žabomyších"slovních válek,to je zbytečné.Komunisté mají své řádné schůze a pořádají i tkz.veřejné schůze,kam zvou občany.Je pořádáno bezpočet akcí typu besed,plesů,smažení vaječiny,atd.,co tak zajít na některou z těchto akcí a projevit zájem o práci mezi komunisty?Ono není zvykem,aby mladí měli zájem sami od sebe přijít na řádnou schůzi ZO,možná byli z tohoto zájmu členové ZO 61 trochu nesví,možná trochu vyděšení,hlasování bylo dle mého asi nejregulárnější řešení z této vzniklé "patové" situace.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Newman, 18. 6. 2011 10:53)

Zdravím Vás Janko. Podivné ve věci je, že více než rok jsem docházel na schůze zmíněné ZO i jinde a to bez problémů. Najednou z ničeho nic se to soudruhům a soudružkám v 61 nelíbí! Pokud nebyly a nejsou schůze ZO vyřejné, jak je možné, že jsem v minulosti mohl docházet opakovaně a nikomu to nevadilo? Změnili jste snad stanovy strany? Nebo se v minulosti nejednalo dle stanov? Nebo se stanovy vytáhnou jen tehdy, když se to hodí???

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Janka, 18. 6. 2011 19:04)

Mladý muži,domnívám se,že jsi o něco mladší než moje padesátiletá "postavička".Křivárny se děly,dějí a dít budou,je ke škodě,že to neminulo naši stranu.Mj.jsem Ti odpověděla na mnohé v reakci na Tvůj příspěvek z 15.6,v Havířově se "pralo špinavé prádlo",ale dokud jsi to tady nevypsal,netušila jsem, o co jde.Bylo nám jen tak náznakem řečeno o hašteření a půtkách straníků v Havířově,nic konkrétního,to možná byla škoda.Má se říci vše a jasným hlasem,předejde se dohadům.Já bych se coby komunista neuzavírala do své členské schůze,přece tam neprojednáváme žádné zlotřilosti,abych tam nemohla pozvat sympatizanty.Nepoužívám politické fráze,s lidmi vždy hovořím srozumitelně,jejich řečí.Jsme především občany této země,lidmi,musíme žít,učit se a pracovat tak,abychom dokázali pomoci potřebným,dokázali poradit.To je ta nejjasnější a nejprůhlednjěší politika,kterou musí komunisté dělat,politické fráze,stanoviska a různá usmesení ponechme "v šuplíku",lidé chtějí slyšet jasné a stručné formulace.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Newman, 18. 6. 2011 21:56)

Skláním se před Vaší moudrostí. Škoda, že nevedete nějaké ZO v Havířově. Znám kolem taky několik poctivých soudruhů a soudružek, ale to co předvedli v Havířově je nepěkný obraz o straně jako takové. Jinak nejsem zase až takový zelenáč. Mnoho let nás od sebe nedělí.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Janka, 19. 6. 2011 11:26)

Jako správný kantor ,který nemůže žít bez dětí a bez kontaktu s lidičkami,vedu ZO u nás v Těšíně,a to "učitelské",máme takový správný diskusní klub,slezinu děláme cca co dva měsíce.Vždycky se sejdeme v jedné z malých restaurací na ul.Ostravská,při kávě a zákusku probereme všechny palčivé otázky,zjistíme,na co máme sílu,na co né,předám veškeré informace o akcích.Je nás sice velmi málo,ale stačíme si.Na nás jsou pak "nabaleni"naši přátelé,známí,naše rodiny,takže hlasů ve volbách je pak dostatečně, i když zrovna Těšín má nelehkou pozici oproti Havířovu či Karviné,od roku 1990 se tady potýkáme s velmi silnou religiozitou,to nemá žádné městov našem karvinském okrese,Těšín byl vždy "zvláštní",silnou pozici tady měla od počátku roku 1990 pravice,tady se vůbec "nefandilo"levici,poslední roky ale začíná uzší spolupráce s ĆSSD,je dobré neodhánět ji od sebe.Snad se blýská na lepší časy,jen to nezakřiknout.

Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Krteček, 9. 6. 2011 14:18)

Projenáme jimde?
Za co vlastně bojuješ, že chceš vyhrát válku? Trpíš nějakým komplexem méněcennosti, či máš jen potřebu se zviditelnit? Tvá pomoc straně spočívá v tom, že neustále napadáš její členy včetně předsedy? Nevím o ničem, čím jsi KSČM prospěl. Vím jen o tom, jak jsi ji uškodil. Koukám, že se vyžíváš v psaní stížností. Co kdyby jsi psal raději basničky? - Třeba o lásce?
Krteček

Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Vladek, 9. 6. 2011 14:38)

Někdo se dle Tebe schovává za Krtečka, Ty za Newmana-Cattaniho, že ?
Doufám, že Ti už nikdo nenaletí na Tvou pomocnou ruku, kterou nabízíš.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Básník Špína, 9. 6. 2011 16:15)

KRTEČEK A KALHOTKY

Vylezl na světlo z veliké hromádky
zbabělý hraboš co miloval pohádky
Podepsat nechtěl se, strašně se bál
zadeček stáhnutý, co bude dál

Silná on slova, ty věru zná
kdepak však on své kalhotky má
Ony jsou špinavé, ach o běda
vzadu mu převládá skvrna hnědá

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Henryk Małysz, 10. 6. 2011 9:59)

Po dlouhé době jsem se při čtení komentářů v této rubrice od srdce zasmál :-D Básnička KRTEČEK A KALHOTKY je opravdu vtipná :-D Básník zaslouží pochvalu :-D

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: KSČM a mladí

(Básník Špína, 10. 6. 2011 10:24)

Ano, jenže zbytek není k smíchu, ale k pláči. Alespoň to trošičku odlehčilo atmosféru.

Pro ty, co chtějí slyšet pravdu 1)

(Newman, 15. 6. 2011 21:30)

Vážené soudružky, soudruzi, dámy a pánové,

z důvodu, že ve věci tzv. „havířovské bouře“ bylo účelově vytvořeno několik lží, které měly za úkol zdiskreditovat mladé soudruhy a sympatizanty v očích starších soudruhů a vnutit jim nepravdivý obraz o mladých, že jim jde jen o posty a koryta, jsem se rozhodl bez obalu vylíčit celý příběh.
Jsem dlouholetý sympatizant a volič KSČM, člen Komise mládeže Moravskoslezského kraje a Levicové mládeže Karviná. Aktivně se zúčastňuji seminářů pořádaných KM, zúčastnil jsem se setkání se s. Filipem v Ostravě, podpory s. Bc. Kateřiny Konečné na Otázkách Václava Moravce před volbami do Parlamentu ČR. Pravidelně se zúčastňuji akcí pořádaných KSČM jako oslav 1. máje, smažení vaječiny, Společensko – sportovně – přátelského setkání na Těrlické přehradě a v minulosti jsem docházel na členské schůze dvou ZO KSČM. Pomáhal jsem obnovovat Komisi mládeže v Havířově. V loňských komunálních volbách jsem se odhodlal k dalšímu kroku a kandidoval za KSČM v komunálních volbách v Havířově.
Fakt, že jsem se vůbec dostal na kandidátní listinu KSČM, jsem považoval za veliký úspěch a byl jsem na něj právem hrdý. Pořadí pro mne nebylo až tak důležité. Malé zklamání se však dostavilo, když byla zveřejněna kandidátka a zde se ukázalo, že starší soudruzi se sami sebe navolili na volitelná místa. Při vší úctě k dlouholetým a zasloužilým soudruhům si myslím, že jsem správně pochopil potřebu „mladé krve“ v KSČM, kdy je nám stále předhazováno, že strana vymírá. Že je kandidátka hotovou věcí a žádné změny nejsou již možné, nám bylo zcela jasné. Nešlo o nějaký skok v pořadí, jen jsme chtěli slyšet odpovědi, KDO, JAK a PROČ sestavil kandidátku TAKHLE.
Z tohoto důvodu jsme se společně se s. Otáhalovou ze ZO KSČM 61 – Havířov (nikoliv přes média, ale v kruhu strany) obrátili písemně na MěV KSČM Havířov – někteří možná slyšeli: tzv. „havířovská bouře.“ Odpověď jsme čekali taktéž písemnou formou, kdy však ve lhůtě 30 dní jsme žádnou nedostali. Následně jsme byli předvoláni na koberec na MěV, kde proběhlo (a zde, v tomto okamžiku jsem dlouho, dlouho vážil svá slova) obrazně řečeno proběhlo nakopání do zadku.
Chování v tu dobu zastupujícího předsedy MěV Havířov s. Kronenberga bylo nemístné a povýšenecké. Komise mládeže byla nazvána, cituji: „hospodskými flákači!“ Dále nám bylo vysvětleno, že jsme cituji: „hajzli, kteří ještě nic nedokázali a že máme pouze sedět v koutě a držet huby!“ Toto chování vede k odlivu nejen sympatizantů, ale i mladí členové KSČM uvažovali o vystoupení ze strany!

VAROVANI

(ceslav, 14. 6. 2011 19:47)

Mozna ano,ale mohl by jste napsat aspon nejaky priklad proc!!!!!
Tohle jsou super stranky.Kdokoli cokoli napise a ty se ,,soudruhu" bran jak umis!!!!!
p.Newman obdivuji co pisete-oni vas ze strany vyhodi--verte mi!!!!
Jak jsem psal,nemaj radi PRAVDOMLUVNE lidi :-(

KSČM a mladí

(ceslav, 14. 6. 2011 19:40)

Ano zrejme nejsi vhodny kandidat!!!! Nejsi zticha !!! Chces informace !!!!! Dodrzovat stanovy !!!!! Poukazes na prestarle korytare,kteri se NIKDY svych postu nevzdaji !!!!!! A kdyz ano,tak dosadi sve zname !!!! Z toho vychazeji vsechny media a oznacuji dle pravdy KSCM jako stranu pred vymrenim duchodcu a tim pak i zanikem strany!!!!!
Jestli porad budete pomlouvat a odstrkavat sve mlade ,kterych mame alarmujicne malo,tak k nam nikdo neprijde!!!! Nebo ano,ale jsou to vase dcery,synove, vnuci,vnucky,znami,pratele,kteri budou zticha a muzou to byt i vecni sympatizanti a maji cesticku ke korytku vydlazdenou.

Tak teda VY STRANICI: nesedte v papucich ve svych 70 letech doma,ale budte dozivotne na svych postech a s vami pohrbime i nasi ,,vasi " stranu.....
Velmi rad si prectu,pripadne prodiskutuji vase nazory.
Ale predpokladam,ze me tady pomluvite,bez soudu odsoudite a oznacite za skudce strany a at se to moc nerozsiruje,tak mozna ani neodepisete.....
S nadeji ,ze nevyhynem,se loucim s pozdravem Čest práci.

Varování

(Štika, 9. 6. 2011 14:44)

Dejte si všichni pozor na tohoto týpka-Newmana či ,Cattaniho -nedá se od něho čekat nic dobrého, spíš naopak.

Re: Varování

(Občan, 9. 6. 2011 16:24)

Můžete být konkrétní, nebo jen vaříte z vody?

Re: Re: Varování-Občan

( Štika, 10. 6. 2011 8:45)

Z vody se těžko vaří.

Re: Re: Re: Varování-Občan

(Občan, 10. 6. 2011 8:56)

Bez vody nejde vařit. Třeba polévku bez vody neuděláte :-(

Re: Varování

(známýneznámý, 10. 6. 2011 1:13)

Vážení! Jsem již 65 letý soudruh a přesto mi to nedá, abych se nevyjádřil. Sledují mladé v Havířově od revoluce, nejdříve nic moc, kolem roku 2004 se to začalo nějak formovat, pak zase né. A tehda mě zaujala kauza jisté sympatizantky Evy Václavové. Kupodivu její kauza mi připadá tak nějak podobná ( pozor, ne zcela stejná) jako u pana Newmana. Jak začala první zmínka o tzv. Havířovské bouři, začal jsem celou kauzu sledovat. A hle! Opravdu jsou mladí členové strany a sympatizanti hospodskými povaleči jen proto, že se scházejí v restauračních zařízeních? Na MěV není místo a ani klíče nedostanou? Opravdu se práce v komisích či výborech nehodnotí a nikoho nezajímá, jde pouze o účast? Opravdu mladé dělíme na pracující ( v komisích mladých, předvolebních kampaních, kladení věnců, účast na akcích pořádaných MěV, demonstrující v Praze atp. a na ty s titulem, vstoupivších do strany účelově před volbami?
Proč se s. Otáhalovou jako s jedinou kandidátkou nebyl veden osobní pohovor a s ostatními 42 kandidáty ano? Byla snad tato soudružka diskriminována kvůli těhotenství?
Nesouhlasím s tím, co pán Newman udělal nakonec, přesto dokážu pochopit, že chtěl ukázat na nezájem, nesouhlas a nejednání s ním, byť poněkud nešťastným způsobem. Téměř po roce shledávám, že i tento čin byl marný.
Jen by mne zajímalo vážení mladí, proč nehlásáte i svou verzi? Proč jste se smířili s tím, že vám jde jen o posty a celou záležitost jste opět nechali zamést pod koberec?
Pane Newman, když už jste zašel do takového extrému, řvěte, bojujte, bijte se za svou pravdu a dotáhněte to!
Paní Otáhalová, před Vámi se hluboce skláním. Vaší práci sleduji a sledoval jsem ji i před tím, než jste se stala zastupitelkou MSK. Vždy jste pracovala poctivě a to i jako nastávající maminka! Stresové situace a neustálé dohadování pro Vás v době těhotenství muselo být vyčerpávající, nevhodné pro Vás i pro Vaše dítě. Je obdivuhodné, jak jste se téměř okamžitě vrátila k práci a jsou za Vámi vidět výsledky. A i teď jako mladá maminka to určitě nemáte lehké.
Doporučil bych vám totéž co panu Newmanovi, i když chápu, že pro Vás z pozice krajské zastupitelky není možné některé věci realizovat či uskutečnit.
Nevím, zda budete či nebude v příštím roce kandidovat do krajského zastupitelstva, ale věřte, že mou podporu máte!
Pro ostatní mladé a pro ty, co teprve sympatizují či vstoupí! Nebojte se, ptejte se, dychtěte po informacích, stůjte si za svou pravdou a nenechte se využívat, nenechte sebou manipulovat! Pracujte a chlubte se svou prací. Nebuďte zbytečně skromní! Nenechte se utlačit! A Pamatujte!
Ryba, která plave po proudu, je mrtvá ryba!

Re: Re: Varování

(Newman, 10. 6. 2011 9:56)

Děkuji za Vaši podporu, které si nesmírně vážím. Rovněž si vážím i Vás, kdy v této době je ještě někdo kdo má rozum. Musím přiznat, že jsem podporu nečekal a už vůbec ne od člověka staršího data narození. Měl jsem za to, že stranická masáž byla v mém případě maximálně důkladná a účinná. Moje srdíčko stále bije nalevo a tímto iplusem, který přisěl v pravou chvíli mne opět posílil! Děkuji, že nyní už vím, že můj boj má smysl. Děkuji Vám. Newman


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83

následující »